ONLİNE PC

onlinepc.forumstech.com Hoş Geldiniz.

Bilgisayarınızın Online Ortamı


  Symbian’ın En Yeni Web Tarayıcısı

  Paylaş
  avatar
  Administratör
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 130
  Kayıt tarihi : 25/07/09
  Yaş : 24
  Nerden : Rize

  Symbian’ın En Yeni Web Tarayıcısı

  Mesaj  Administratör Bir Paz Tem. 26, 2009 10:10 pm  Forum Nokia yeni webkit çekirdeğini kullanan Symbian tarayıcısını duyurdu. Bu güncelleme ile Symbian neler vaat ediyor? Yazımızda sizler için inceledik…

  Symbian’ın webkit çekirdeğini kullanan internet tarayıcısı, birçok web standardına destek vermesi ve özellikle de flash lite desteği ile bilgisayardakine en yakın internet deneyimini mobil cihazınızda yaşamanızı sağlıyor.

  Forum Nokia tarafından yapılan açıklama ile Symbian S60 web tarayıcısının 7.1 versiyonuna güncellendiği açıklandı. En güncel Webkit 525 çekirdeğini kullanacak olan yeni nesil Symbian tarayıcısı diğer WebKit üyelerinde olduğu gibi yepyeni özellikler, daha fazla uyumluluk ve maksimum performans sunuyor.u yeni versiyon ile bilinen birçok hatanın giderilmiş olmasının yanı sıra Webkit bağımsız yeni özellikler de eklenmiş. Yenilenen ve daha etkin kısayol tuşları, ekranın optimum olarak kullanılması için düzenlemeler, farklı ekran modları ve bilgi çubuğu güncellemeleri görsel anlamda ilk dikkat çeken yenilikler.

  Symbian S60 3.sürüm FP2 kullanan mobil cihazları ilgilendiren bu yeni güncellemeyi henüz edinebilmenin bir yolu yok. Ancak Forum Nokia yaptığı açıklama ile Nokia 6730 Classic, 6710 Navigator, N86, E52, E55 ve E72′nin bu sürüme sahip olacağını ilerleyen günlerde bir firmware güncellemesi yayınlanabileceğini duyurdu.

   Forum Saati Cuma Mayıs 25, 2018 12:42 pm